DJ

DJ

Jestem energicznym didżejem z wieloletnim doświadczeniem muzycznym, który potrafi roztańczyć każdą imprezę.

Zajmuję się kompleksową oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, poprawiny, 18-stki,bale karnawałowe, andrzejki, sylwestry, studniówki, jubileusze, imprezy firmowe, chrzciny, komunie itp.

Staram się do każdego klienta podejść indywidualnie w zakresie doboru repertuaru, czy też ustaleń dotyczących przebiegu imprezy. Moje wieloletnie przygotowanie konferansjerskie w połączeniu z utworami muzycznymi pochodzących z różnych okresów sprawia, że imprezy na których gram, stają się ciekawe i nabierają dynamicznego przebiegu.Wysoka jakość usługi muzyczno-konferansjerskiej jest ściśle połączona z profesjonalnym nagłośnieniem renomowanej włoskiej firmy FBT, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk.

Dysponuję także efektownym oświetleniem, które jest zamontowane na zawodowej rampie, w której skład wchodzą: ruchome głowy, lasery oraz reflektory LED. Do przeprowadzania zabaw i konkursów posiadam liczne gadżety typu: maski, peruki, balony oraz dla dzieci chustę animacyjną, piłeczki i inne. Wysokiej jakości bezprzewodowe mikrofony, pozwolą poczuć się wszystkim jak gwiazdy podczas koncertu. Dzięki dużej mobilności zaoferować mogę swoje usługi klientom z całego regionu. Gram w takich regionach jak: Sieradz, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Konin, Turek i w innych. W drodze indywidualnych ustaleń mogę dojechać i poprowadzić imprezy w różnych zakątkach Polski.

W każdą imprezę wkładam maksimum zaangażowania i dużą dawkę poczucia humoru, które jak pokazuje doświadczenie, udzielając się gościom buduje prawdziwą atmosferę zabawy. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania tzw. KARAOKE. Goście, którzy pragną nie tylko potańczyć, ale i pośpiewać, maja taką możliwość. Jest to jedna z lepszych form rozrywki w ostatnich latach, która łączy doskonale ludzi śpiewem i muzyką podczas wszelakich imprez.

Posiadam oryginalne licencjonowane utwory muzyczne. Mam legalnie działającą firmę i wystawiam RACHUNEK. Jeśli chodzi o ceny za usługę, to nie są one wygórowane i zawsze staram się dostosować do możliwości finansowych klienta.

 


Skontaktuj się z nami